Nadstavba - horní

den date hod. domácí hosté výsledek výsledek
So 7.6. 13.00 Draci Brno Olympia Blansko    
13.00 Tegola Praha MZLU Brno    
Ne 8.6. 14.00 Olympia Blansko Draci Brno    
14.00 MZLU Brno Tegola Praha  
So 9.8. 13.00 Tegola Praha Olympia Blansko    
13.00 MZLU Brno Draci Brno    
Ne 10.8. 13.00 Olympia Blansko Tegola Praha  
13.00 Draci Brno MZLU Brno  
So 16.8. 13.00 Draci Brno Tegola Praha    
13.00 Olympia Blansko MZLU Brno    
Ne 17.8. 13.00 Tegola Praha Draci Brno  
13.00 MZLU Brno Olympia Blansko  

Nadstavba - spodní

den date hod. domácí hosté výsledek výsledek
So 7.6. 14.00 Krč Altron Arrows Ostrava    
13.00 Technika Brno SB Rýchory    
Ne 8.6. 11.00 Arrows Ostrava Krč Altron  
14.00 SB Rýchory Technika Brno  
So 9.8. 13.00 Technika Brno Arrows Ostrava    
13.00 SB Rýchory Krč Altron    
Ne 10.8. 13.00 Arrows Ostrava Technika Brno  
20.00 Krč Altron SB Rýchory  
So 16.8. 17.00 Krč Altron Technika Brno    
13.00 Arrows Ostrava SB Rýchory    
Ne 17.8. 13.00 Technika Brno Krč Altron  
13.00 SB Rýchory Arrows Ostrava  

Základní část

den date hod. domácí hosté výsledek výsledek
So 19.4. 13.00 Golden Kids Olympia Blansko 8 : 4 7 : 6
13.00 Technika Brno Draci Brno 3 : 4 4 : 6
13.00 Tegola Praha Arrows Ostrava 12 : 4 10 : 0
13.00 SB Rýchory Krč Altron 5 : 16 1 : 11
Ne 20.4. 14.00 Olympia Blansko Golden Kids 7 : 10
14.00 Draci Brno Technika Brno 6 : 4
11.00 Arrows Ostrava Tegola Praha 2 : 14
20.00 Krč Altron SB Rýchory 3 : 0
So 26.4. 13.00 Olympia Blansko Technika Brno 8 : 7 4 : 5
13.00 Draci Brno Tegola Praha 4 : 8 5 : 3
13.00 Arrows Ostrava SB Rýchory 15 : 3 17 : 2
17.00 Krč Altron Golden Kids 13 : 8 4 : 3
Ne 27.4. 14.00 Technika Brno Olympia Blansko 9 : 10
14.00 Tegola Praha Draci Brno 4 : 5
11.00 SB Rýchory Arrows Ostrava 5 : 8
14.00 Golden Kids Krč Altron 4 : 5
Čt 1.5. 14.00 Draci Brno Golden Kids 9 : 3
So 3.5. 13.00 Golden Kids Draci Brno 3 : 9 26. 5.
13.00 Technika Brno Arrows Ostrava 15 : 10 6 : 10
17.00 Krč Altron Tegola Praha 1 : 8 0 : 9
13.00 SB Rýchory Olympia Blansko 6 : 16 1 : 12
Ne 4.5. 14.00 Arrows Ostrava Technika Brno 1 : 7
14.00 Tegola Praha Krč Altron 9 : 2
14.00 Olympia Blansko SB Rýchory 16 : 0
Čt 8.5. 14.00 Draci Brno Výběr Extraligy 2 : 4
So 10.5. 13.00 Tegola Praga Golden Kids 5 : 1 5 : 2
13.00 SB Rýchory Technika Brno 1 : 5 1 : 15
13.00 Olympia Blansko Arrows Ostrava 4 : 5 6 : 1
13.00 Draci Brno Krč Altron 4 : 6 9 : 3
Ne 11.5. 14.00 Golden Kids Tegola Praha 2 : 4
14.00 Technika Brno SB Rýchory 3 : 0
14.00 Arrows Ostrava Olympia Blansko 6 : 5
20.00 Krč Altron Draci Brno 6 : 7
So 17.5. 13.00 Golden Kids Technika Brno 9 : 12 5 : 2
13.00 Tegola Praha SB Rýchory 19 : 9 13 : 0
13.00 Olympia Blansko Draci Brno 1 : 15 1 : 9
13.00 Arrows Ostrava Krč Altron 0 : 10 2 : 9
Ne 18.5. 14.00 Technika Brno Golden Kids 7 : 9
14.00 SB Rýchory Tegola Praha 3 : 4
14.00 Draci Brno Olympia Blansko 2 : 4
11.00 Krč Altron Arrows Ostrava 4 : 10
So 24.5. 13.00 SB Rýchory Golden kids 0 : 10 3 : 7
13.00 Technika Brno Tegola Praha 4 : 8 6 : 8
13.00 Draci Brno Arrows Ostrava 11 : 2 12 : 0
17.00 Krč Altron Olympia Blansko 3 : 8 3 : 6
Ne 25.5. 14.00 Golden Kids SB Rýchory 12 : 2
14.00 Tegola Praha Technika Brno 6 : 0
14.00 Arrows Ostrava Draci Brno 0 : 9
14.00 Olympia Blansko Krč Altron 12 : 2
So 31.5. 13.00 Olympia Blansko Tegola Praha 9 : 6 3 : 5
13.00 Draci Brno SB Rýchory 11 : 0 10 : 0
13.00 Arrows Ostrava Golden Kids 8 : 16 3 : 9
17.00 Krč Altron Technika Brno 1 : 13 8 : 3
Ne 1.6. 14.00 Tegola Praha Olympia Blansko 5 : 4
14.00 SB Rýchory Draci Brno 5 : 7
14.00 Golden Kids Arrows Ostrava 5 : 3
14.00 Technika Brno Krč Altron 2 : 6
Aktualizováno: